Hallituksen kokoonpano v. 2018:

Puheenjohtaja
kaupunginreviisori Erja Viitala, Tampereen kaupunki (erja.viitala@tampere.fi)

Varapuheenjohtaja liiketoimintajohtaja Minna Ainasvuori, BDO Oy (minna.ainasvuori@bdo.fi)
Jäsenet tilintarkastaja Tuomas Koskiniemi, KPMG (tuomas.koskiniemi@kpmg.fi)

tarkastaja Reijo Ollikka, Lahden kaupunki (reijo.ollikka@lahti.fi)

tarkastusjohtaja Matti Rosvall, Vaasan kaupunki (matti.rosvall@vaasa.fi)

arviointijohtaja Pirjo Räsänen, HUS, (pirjo.rasanen@hus.fi)

kaupunginreviisori Tarja Saarelainen, Jyväskylän kaupunki (tarja.saarelainen@jkl.fi)

arviointipäällikkö Minna Tiili, Helsingin kaupunki (minna.tiili@hel.fi)


Sihteeri-
taloudenhoitaja